Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-20 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
13.01.2021
Sněžné brusle Sled dogs. Komu to moc nejde na lyžích, zamiluje si je.
Sněžné brusle Sled dogs jsou dobrou volbou pro každého, komu to moc nejde na dlouhých sjezdových lyžích. Během chvilky se to naučíte. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 Proč brusle od:

✅  Jako jeden z mála e-shopů testujeme naše produkty a máme tak jasnou představu o tom, jaké zboží prodáváme.

 

✅  Jsme e-shopem profesionálního in-linového klubu. Brusle, bruslení a závodění na bruslích je naším denním chlebíčkem.

 

✅  Jako jeden z mála e-shopů vám dokážeme některé zboží zapůjčit před samotnou koupí. Můžete si tak vyzkoušet sněžné nebo kolečkové brusle a zjistit, zda Vám sedí velikost nebo typ brusle.

 

MOMENTÁLNĚ CELÝ WEB ZDOKONALUJEME a přidáváme další a další zboží.

 

Příběh e-shopu Maronsport.cz

 

Již delší čas jsme z našeho in-linového klubu IN-LINE TŘINEC z. s., který jsme založili v roce 2015, museli posílat všechny lidi pro vybavení do velkých sportovních obchodů. Jenomže služby v komerčních velkých sportovních obchodech nebyly podle našich představ. 

Tak jsme se rozhodli, že bychom chtěli lidem, kromě výuky na kolečkových bruslích, nabízet i nákup bruslí, bruslařského vybavení i náhradních dílů do kolečkových bruslí. Poptávku jsme měli, tak jsme se začali v klubu pídit po tom, co je potřeba udělat proto, abychom jim prodej mohli zprostředkovat.

Jak tedy můžeme zúročit mnoholeté zkušenosti v in-line světě? Počátkem roku 2019 jsme vymysleli plán, že založíme e-shop zaměřený na kolečkové brusle. Já umím poradit v sortimentu kolečkových bruslí, kamarádka má dobrého obchodnického ducha, je výborná přes administrativu a precizní na papíry. "To by mohlo fungovat", a pustili jsme se do toho. Kdybychom jenom věděli....

Klacky pod nohama a práce, práce, práce.

 

Bohužel celý e-shop se nakonec v březnu roku 2019 nerozjel, jelikož jsme měli problémy jako každé podnikání v začátcích. K tomu velké problémy s napojením Feedu (napojení externího skladu do systému e-shopu) a nadšení postupně uvadalo. Zdálo se to jako nepřekonatelný problém, a tak jsme e-shop vytvořili jen na půl a spustili v nedokončeném stavu.

Nevěděli jsme, jak dále pokračovat s dokončením prací, a proto jsme celý nápad s e-shopem poslali na půl roku k ledu. Mělo to ale jedno velké ale, jakmile se začali lidé okolo in-line klubu ptát, jak to tedy s tím e-shopem je, zda mohou nebo nemohou objednávat, motivovalo nás to obnovit realizaci a začít řešit i složité úkony technického rázu.

Rok 2020, rokem plným změn a obnovy intenzivní práce na e-shopu Maronsport.

 

Když jsme konečně na jaře roku 2020 napojili externí sklad od dodavatele (FEED), mysleli jsme si, že máme vyhráno. Bohužel, to jsme se šíleně spletli. E-shop opět nebyl plně funkční ani po zásahu technika.

Po dalším nezdaru jsme si byli takřka jistí, že ten e-shop prostě definitivně zabalíme a budeme se věnovat jiným věcem.

Avšak v létě 2020 přišla nabídka, převzít kompletní půjčovnu sněžných bruslí Sled dogs pro CZ a SK. Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Na tuto nabídku jsme kývli a mně bylo hned jasné, že bude potřeba dát e-shop konečně dohromady. Určit mu směr, kterým chceme jít a pustit se do práce.

A tak jsme pomalu začali tam, kde jsme přestali. Už jsme ani nevěděli, kolik těch pokusů o zprovoznění e-shopu bylo.

Během podzimu roku 2020 jsme se vzdělávali v marketingu, zapsali se do různých kurzů, a proto nám to šlo s e-shopem nějak lépe. Konečně jsme věděli, jakým směrem jdeme a kam chceme e-shop dostat. Na přelomu roku 2020/2021 nás skolil Covid-19, ale tím jsme se pustili do práce na e-shopu ještě s větším nasazením. S cílem spustit e-shop se vším všudy.

Nyní makáme na proměně webových stránek k naší spokojenosti.

Rok 2022 a vize dostat e-shop Maronsport do fungující podoby se začíná pomaličku naplňovat.

 

Bude to ještě dlouhá cesta, dostat se do povědomí lidí v tomto sortimentu. Ale věřím, že máme po nezdarech dobře nakročeno. Navíc je naším cílem pomoct bruslařům, rodičům dětí nebo komukoliv s výběrem správných bruslí. To nás motivuje k tomu pracovat dále. Věříme, že právě díky Vám fanouškům, zákazníkům a bruslařům, to dokážeme.

Nyní rozšiřujeme své služby i o doplňkové služby - servis bruslí, výkup starých bruslí výměnou za slevu na nové, půjčovna vybavení a mnoho dalšího. Máte se opravdu na co těšit.

Pro zkvalitnění služeb jsme se rozhodli, že zatím nebudeme nabízet lední brusle a věci s nimi spojené. Nerozumíme jim zatím totiž tak dokonale, abychom v tom mohli radit.

Náš e-shop Maronsport.cz se bude soustředit pouze na sněžné a kolečkové brusle a doplňující sortiment k těmto bruslím. Věříme, že jen tak dokážeme nabízet ty nejlepší služby a rady. Vždy se chceme ke svým zákazníkům chovat v duchu fair play.

Tým MARONSPORT (a kdo že to vlastně jsme - dozvíte se zde).